E larguan me pa të drejtë, Efi merr ofertën nga Top Channel që vështirë ta refuzojë

Largimi i Efit nga shtëpia e BBV natën e mbrëmshme ka ngjallur debate dhe diskutime të shumta në rrjet ku publiku duket i pakënaqur.

 

Efi ishte një nga banoret më aktive dhe më të dashura nga publiku, i cili e ka të vështirë ta besojë që e nxorrën jashtë shtëpisë votat e tyre.

 

Pra, cdo gjë është e qartë. Efi u nxorr jashtë nga produksioni dhe jo votat e publikut. Për të mos folur pastaj për nominimin e Deas.

 

Për të korrigjuar disi këtë gabim që i kanë bërë, mësohet se TCH i ka bërë direkt një ofertë Efit për të qenë pjesë e njërit prej emisioneve të fundjavës që transmetohet në këtë ekran.

 

Bëhet fjalë për “E Diell” dhe Efit i është ofruar të prezantojë një nga rubrikat e këtij emisioni që zgjat disa orë dhe janë shumë të klikuara në Youtube.

 

Por Efi ende s’ka kthyer një përgjigje duke qenë se nuk kanë kaluar as 24 orë nga dalja e papritur nga shtëpia e BBV.

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Pas daljes nga “Big Brother”, Kiara bën veprimin e papritur ndaj Butrint Imerit

Pas daljes nga Big Brother VIP, Kiara Tito ka vendosur të fshijë çdo gjurmë të historisë së saj me Butrint Imerin. Të paktën nga...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME