Deklarata e fortë nga ish-banorja: Luizin e pret e dashura jashtë, i ka dhënë leje për t’u lidhur brenda vetëm të fitojë 100 mijë euroshin

Genta Gjalpi, ose e njohur nryshe si Genta e Big Brother ka treguar edhe më herët se ka njohje që nga jasht me Luizin e Big Brother VIP. Ajo reagoi kur Luizi tregoi për sëmundjen e tij të cilën e mohoi më vonë.

 

Së fundmi Genta Gjalpi ka bërë një deklaratë të fortë. Ajo është 110% e sigurt se Luizi ka dikë jashtë që e lejon të krijojë lidhje në Big Brother vetëm për të fiturar çmimin.

 

Mendoni se është e vërtetë? Kjo deklaratë e Gentës vjen pas konsolidimit të lidjes se Luizit dhe Kiarës në “dasmën” e famshme që u krijua në kuadër të lojës.

 

Kiara dhe Luizi shkëmbyen më në fund ede puthjen e para. Këngëtari dhe moderatorja kanë nisur planet për bashkëjetesën dhe lidhjen jashtë Big Brother, prandaj kjo deklaratë nga Genta Gjalpi është tronditëse për publikun që admiron çiftin.

 

Genta Gjalpi nuk është personi i parë që pretendon se Luizi ka të dashur jashtë, pasi edhe shumë eprsonazhe të tjerë publik kanë thënë të njëjtën gjë.

 

Vetë Luizi e ka hedhur poshtë shumë herë këtë gjë, ndërsa ka pranuar që e kishte menduar që para se të hynte që të krijonte një lidhje në BBV, por s’e kishte menduar sipas tij që do dashurohej vërtet.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Luizi sipër saj me kokën të mbuluar, Kiara: “Se mos kujtojnë që bëmë gjë” #foto

Kiara dhe Luizi kaluan mbrëmë një natë romantike. Kjo...

Njihuni me këngëtaren shqiptare që punon si police. Video

Ajo quhet Behije Dida dhe punon si oficere në...