“A thu ka Zot, a thu ka njerëz me e nxjerrë të Martën”: Luizi e bëri “thirrjen”e tij + video

Luizi është parë duke qarë për daljen e Efit. Ai thekson se ajo për të dalë kishte por jo kështu… Në videon më poshtë ai lëshon një “thirrje”: “a thu ka zot, a thu ka njerës që të dalë Dea të Martën”.

 

Publiku nuk e ka pritur aspak mirë këtë veprim të Dea Mishel dhe kanë filluar ta tregojë në forma dhe mënyra të ndryshme.

 

Së pari duke i bërë “unfollow” në profilin e saj në Instagram dhe së dyti kanë nsiur në shumë faqe dhe portale të bëjnë tip peticionesh.

 

Në to kërkohet largimi i Dea ditën e martë, pasi përvec Kristit të gjithë banorët e mbetur në shtëpi janë në nominim dhe Dea është padyshim një nga favoritet për të dalë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME