“Turp, urinon para një nëne beqare”, Valbona shpërthen keq ndaj Maestros: Unë jam grua dhe me G të madhe, mos më trego mua… (VIDEO

Maestro ka gjetur një mënyrë se si të kryejë nevojat personale pa u eliminuar nga sfida e rezistencës. Ai është mbuluar me batanije dhe ka urinuar para të gjithëve.

 

Ky veprim i tij nuk është pritur aspak mirë nga Valbona e cila ka shpërthyer keq.

 

Armaldo: Ti Valbona je pak tradicionale në këtë pikë

 

Valbona: Me mua mos e kruaj për tradicionale se nuk e di fare përgjigjen e një gruaje. Turp të kesh që në sytë e një femre, të një nënë single bën urinën, turp të kesh!

 

Armaldo: Ti nuk ishe këtu.

 

Valbona: Këtu isha, ta pashë edhe dorën kur e fute

 

Armaldo: Nuk ishe këtu

 

Valbona: Po të më konsideroje si motër më thoje “Valbona ik atje”.

 

Armaldo: Më vjen keq se po gjykoni shumë gabim, po hapni debat kot

 

Valbona: Mua mos më trego tradicionalen. Unë jam grua dhe me G të madhe.

 

Armaldo: E lëmë fare se po më keqkupton

 

Valbona: Më the je shumë tradicionale. Kam një moshë si motra jote e madhe dhe më thoje Valbona futu brenda. Luizit ja pranoj se është sa djali im po ti je vëllai im.

 

Armaldo: Në rregull, të kërkoj ndjesë nëse të ofendova. Më fal!

 

Valbona: Kam ardhur si Valbona Mema jo si katunare.

 

 

SHIH VIDEON

Zhakut i “shkon goja lëng”: Dua të shoh s*ks në “Big Brother VIP”

Efi, Kiara, Bledi dhe Ronaldo janë katër ish-banorët më të votuar nga publiku që i bashkohen sërish BBV.   Me të dëgjuar emrin e Kiarës, opinionistja...

Olta: Big Brother e fiton Luizi: Do ta përndjek gjithë jetën: Fitoren e ke prej…

Olta Gixhari do ta përndjekë gjithë jetën Luiz Ejllin, siç deklaroi sonte pas daljes nga Big Brother Vip Albania 2.   Ajo u shpreh e sigurt,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME