“Turp, urinon para një nëne beqare”, Valbona shpërthen keq ndaj Maestros: Unë jam grua dhe me G të madhe, mos më trego mua… (VIDEO

Maestro ka gjetur një mënyrë se si të kryejë nevojat personale pa u eliminuar nga sfida e rezistencës. Ai është mbuluar me batanije dhe ka urinuar para të gjithëve.

 

Ky veprim i tij nuk është pritur aspak mirë nga Valbona e cila ka shpërthyer keq.

 

Armaldo: Ti Valbona je pak tradicionale në këtë pikë

 

Valbona: Me mua mos e kruaj për tradicionale se nuk e di fare përgjigjen e një gruaje. Turp të kesh që në sytë e një femre, të një nënë single bën urinën, turp të kesh!

 

Armaldo: Ti nuk ishe këtu.

 

Valbona: Këtu isha, ta pashë edhe dorën kur e fute

 

Armaldo: Nuk ishe këtu

 

Valbona: Po të më konsideroje si motër më thoje “Valbona ik atje”.

 

Armaldo: Më vjen keq se po gjykoni shumë gabim, po hapni debat kot

 

Valbona: Mua mos më trego tradicionalen. Unë jam grua dhe me G të madhe.

 

Armaldo: E lëmë fare se po më keqkupton

 

Valbona: Më the je shumë tradicionale. Kam një moshë si motra jote e madhe dhe më thoje Valbona futu brenda. Luizit ja pranoj se është sa djali im po ti je vëllai im.

 

Armaldo: Në rregull, të kërkoj ndjesë nëse të ofendova. Më fal!

 

Valbona: Kam ardhur si Valbona Mema jo si katunare.

 

 

SHIH VIDEON

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...