“Po rri o vlla na le rehat”/ Kiara-Luizit: S’do jemi direkt bashkë sapo…

Pasi u eliminuan nga “Sfida e rezistencës”, Kiara Tito dhe Luiz Ejlli kanë biseduar me njëri-tjetrin te dhoma e gjumit.

 

Këngëtari duke qeshur i tha se njeh 90 për qind të Tiranës, të lokaleve dhe restoranteve më me emër dhe të famshëm, e kudo që ajo të shkojë do i thonë “erdhi Kiara”.

 

Kjo e fundit i thotë se kjo gjë nuk është normale dhe se nuk ka frikë që t’i thotë se po del dhe me kë është. Pastaj moderatorja i tha se pasi të dalin, nuk do jenë direkt bashkë në një shtëpi.

 

Pjesë nga biseda:

Luizi: E vetmja gjë që ti nuk di për mua është se unë njoh 90 për qind të Tiranës, lokaleve, restoranteve më me emër dhe të famshëm

 

Kiara: Edhe?

Luizi: Kudo që të shkosh ma nisin vetë me mesazh, me foto madje ‘Luiz të erdhi gruaja’

 

Kiara: Mos më thuaj grua

Luizi: ‘Erdhi Kiara, do vish edhe ti më vonë’. Nuk kam nevojë me të pyetur ku je

Kiara: E pse duhet ta bësh këtë ti?

Luizi: Unë me e ba?

 

Kiara: Se nuk është normale

Luizi: Unë me bë? Jo, ma bëjnë ata mua

Kiara: Nuk është normale kjo gjë

Luizi: Do u them unë atyre kudo që shkosh ‘nuk është normale që ma tregoni, po ma nisni edhe një plan tjetër, se nuk i pashë ata dy tjerët kush ishin’

 

Kiara: Pse e tillë jam unë, që kam frikë të them ku dal e më kë jam

Luizi: Nuk bëhet fjalë. Po unë nuk të them

Kiara: Si nuk thua?

Luizi: Unë nuk pyes

Kiara: Si nuk pyet?

 

Luizi: Ore nuk pyes

Kiara: Nuk ka asgjë të keqe të pyesësh ‘ça bën, me kë je?’. Unë ta them realisht, nuk është se kam frikë të dal

Luizi: Problemi është se unë nuk kam qejf me pyet, kam qejf ti me më thënë pa të pyetur.

 

Kiara: Po të shkruaj se po dal

Luizi: Ku do më shkruash? Prej ku po del? A po del prej shtëpie?

Kiara: Po jam në shtëpinë time njëherë unë, nuk do jemi direkt bashkë

Luizi: Kush tha moj?

Kiara: Po rri o vlla të bëjmë pak pushim, na le rehat, hej Zot

 

Luizi: Do kemi hapësirën tonë?

Kiara: Po normal, në fillim do kemi sa dal nga shtëpia

Luizi: Nja 8 muaj do rrimë kështu

Kiara: 8 muaj, 1 vit, varet

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...