Nuk i shkoi në dasmë, Luizi përplaset me Dean: Xheloze, më the pse nuk jam unë nusja

Sfida e rezistencës është shoqëruar dhe me debate nga banorët e “Big Brother VIP”. Luizi është përplasur me Dea Mishelin, e cila vazhdon ende të jetë pjesë e lojës.

 

Sipas Luizit, Dea dhe Amos nuk i shkuan në dasmën me Kiarën për shkak të xhelozisë. Ai zbuloi se Dea i kishte thënë më parë “Pse nuk jam unë nusja”.

 

Luizi: Je xheloze, je gropë komplet, je e vogël. Ja do e shohim nesër në prime.

 

Efi: Super xheloze je, dy xheloza bashkë (bashkë me Amosin)

 

Dea: Xheloze se bëtë ju një dasmë në “Big Brother”?

 

Efi: Dy njerëz morën super vëmendje atë ditë dhe ju nuk morët pjesë në atë lloj vëmendje dhe ti i paske thënë Luizit “Pse nuk e mora unë”.

 

Luizi: Po më the në tualet pse nuk jam nusja unë

 

Dea: Po se kisha nga xhelozia m. S’kam nerva të diskutoj fare.

 

Efi: Nuk di të argumentosh

Luizi: S’ke asgjë, s’di asgjë, veç me la rroba edhe të luash me arush edhe të hash makarona.

 

Dea: Të kemi ty për të na ofenduar. Je ti për të gjitha.

 

Luizi: Unë ta them të vërtetën në sy.

 

Dea: Kur ishe aq i lumtur pse e kishe mendjen te unë?

 

Luizi: Unë as nuk të llogarita hiç.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...