Noizy në lidhje me modelen e njohur? Konkurrentja e Big Brother: Kam udhëtuar shpesh me të…

Dje në Prime u bë shkak diskutimi, për të dalë emri i Noizyt si një person që ka patur dicka me Julianën jashtë shtëpisë.

 

Ndonse Juliana ka nisur një romancë me Atdheun, ajo ka diskutuar sërish me Mbresën ku shprehej se ka udhëtuar me Noizyn dhe ka kaluar kohë nuk kanë qenë te lidhur por ka patur një ndjenjë. Por sapo u transmetuar kjo bisedë, Atdheu ka vendosur të heq dorë nga marrëdhënia me Julianën.

 

Madje ai është shprehur se është i sigurt që Juliana do vazhdojë historinë jashtë kështu që ai heq dorë.

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...