Big Brother VIP kudo/ Tregtari gjen mënyrën e veçantë për të shitur fruta-perimet (Foto)

Big Brother Vip Albania ka thyer të gjitha rekordet e shikueshmërisë me shqiptarët që kanë hequr vëmendjen nga politika e sporti, për ta çuar brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

 

Kjo dallohet qartë netët e prime-it, kur të martave dhe të shtunave, rrugët janë të boshatisura.

 

Kudo flitet për Big Brother VIP në Top Channel.

 

E po ashtu një tregtar ka gjetur një mënyrë të veçantë për të shitur fruta-perimet.

 

Ai i ka vënë emrat e konkurrentëve të BBVip disa frutave për t’i shitur ato.

 

 

 

 

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Luizi rrëfen katër sekrete në “Big Brother”, thotë se ka tentuar ti jap fund jetës

Në shtëpinë e Big Brother, banorët duhet të shkruanin sekretet e tyre dhe t’i lexonin përpara të gjithëve, ndërkohë që mundoheshin t’i gjenin se...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME