Zonja ngarkohet me dru, burri i bën sehir duke pirë cigare, Alma Çupi tregon realitetin e gruas shqiptare në 2023

Një video e postuar në Instagram nga gazetarja Alma Çupi, po përhapet me shpejtësi në rrjet. Në të shfaqet një grua e cila, mbi kurriz ka të vënë një sasi të madhe dru zjarri, e ndërsa në anën tjetër shihen dy burra duke pirë cigare, pa u shqetësuar për zonjën dhe peshën e rëndë që ajo mban mbi supe.

 

“A i mban dot ato dru, si ti kanë lënë ty”, pyet gazetarja, ndërsa gruaja nga fshati Xibër i Klosit vetëm buzëqesh.

 

Më pas kamerën e kthen tek dy burrat që ndodhet pranë zonjës dhe i drejtohet njërit prej tyre: “Mirë mo, si ti pi cigare ajo mban drutë”.

 

Në komentet në postim kanë vërshuar zemrëratat dhe mallkimet ndaj burrit që pinte cigare dhe faktit sesi realiteti i gruas shqiptare nuk ka ndryshuar aspak, dhe pse jemi në 2023.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Luizi sipër saj me kokën të mbuluar, Kiara: “Se mos kujtojnë që bëmë gjë” #foto

Kiara dhe Luizi kaluan mbrëmë një natë romantike. Kjo...

Njihuni me këngëtaren shqiptare që punon si police. Video

Ajo quhet Behije Dida dhe punon si oficere në...