Video që po shpërndahet me shpejtësi në rrjet, aktorja e njohur shqiptare imiton Oltën në mënyrë perfekte

Lisa Kujofsa është vajza e aktorit të ndjerë Fadil Kujofsa. Lisa ka qenë aktore në “Klanifornia” dhe është larguar pak kohe me pare.

 

Ajo më herët në një intervistë ka rrëfyer se arësye kryesore e largimit nga spektakli i humorit, ishte mungesa e publikut në skenë për shkak të pαndem?së dhe disa arsye të tjera personale.

 

Por Lisa nuk ka rreshtur të bëjë atë që di të bëjë aq mirë. Në rrjetet e saj sociale ajo poston vazhdimisht video humoristike.

 

Këtë periudhë vëmendjen e Lisës e kanë marrë “karakteret e Big Brother Albania VIP, njesoj si sezonin e kaluar. Shiko videon më poshtë.

 

Duke u marrë me thelbin e personazheve, Lisa pasqyron skeçe të ndryshme që pëlqehen nga ndjekësit e saj. Mer më shumë video zbavitëse, mund të ndiqni Lisën në rrjetet e saj në instagram dhe tik tok.

 

Lisa të njëjtën gjë e ka bërë edhe sezonin e kaluar të BBV, ku imitimet që i bënte Donadldit, Ilirt, Monikës, Arjolës kanë qenë virale.

 

Plaçkitet ish- sanatoriumi i Shkodrës/ Vidhen dyer dhe dritare, dëmtohen aparaturat

Ish sanatariumi I shkodres ka rene pre e plackitjes nga persona te papergjegjshem Dyert dhe dritaret janë vjedhur dhe shumë aparatura të cilat deri para...

FERMENTIM, LAGJJA PLOT MBETURINA DHE PUSETA PA KAPAKË

Mospastrimi I mbeturinave por edhe depozitimi I tyre jashtë kontenierëve janë bërë pjesë e pandarë të cilat bashkëjetojnë me banorët e kësaj lagjeje. Aromat...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Luizi sipër saj me kokën të mbuluar, Kiara: “Se mos kujtojnë që bëmë gjë” #foto

Kiara dhe Luizi kaluan mbrëmë një natë romantike. Kjo...

Njihuni me këngëtaren shqiptare që punon si police. Video

Ajo quhet Behije Dida dhe punon si oficere në...