Puthja e Luizit dhe Kiarës të bëhet festë zyrtare? Këngëtarja e njohur shqiptare kërkesë urgjente për Shën Valentinin

Puthja e shumëpritur mes Luiz Ejllit dhe Kiara Titos është komentuar shumë në rrjetet sociale. Madje edhe personazhet e njohur kanë postuar foto të çiftit në “Instastory”-t e tyre.

 

Një ndër to është edhe këngëtarja Ziamina Vasjari, e cila është një mbështetëse e tyre. Së fundmi këngëtarja ka postuar në “Instatory” një tabelë, ku janë të rreshtuara të gjitha ditët e festave kombëtare dhe data 1 Shkurt shumë prej fansave të Kiarës dhe Luizit e kërkojnë t’i bashkohet festave të tjera dhe të quhet “Puthja Luiz-Kiara”.

 

Duket se Zaimina është shumë dakord me këtë dhe ka shkruar: Unë them 14 Shkurtin ta festojmë në 1 Shkurt.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shenjat e Horoskopit që martohen në moshë të re

Ka disa shenja që janë alergjikë ndaj martesës dhe...

“Mami, nuk ia dal dot më me babin”, nëna kujton mes lotësh fjalët e të birit 7-vjeçar

Pas 16 vjetësh martesë, në vitin 2019 Silvana vendos...