Kiara i vë “kusht” Luizit: ‘S’të puth më po s’fitove’! Kthehemi sërish tek 24 dhjetori

Nis “Sfida e rezistencës”. Banorët u pozicionuan në vendin e tyre dhe shtypën butonin.

 

Tea, Kiara dhe Valbona nuk mundën dot ta mbanin të shtypur butonin, për pasojë u skualifikuan nga loja.

 

Pjesa tjetër e banorëve po qëndrojnë në pozicionet e tyre, me shpresën se do durojnë sa më gjatë. Luizi u shpreh se dëshira e tij është që të thyejë rekordin botëror prej 14 orësh.

 

Deri më tani kanë kaluar dy orë nga kjo sfidë dhe banorët kanë shfaqur shenja lodhjeje.

 

Orët në vijim do të tregojnë se cili banor tjetër do të heqë dorë nga loja dhe nga çmimi 2 mijë e 500 euro dhe se kush do e fitojë atë.

Publiku nuk përmbahet ndaj saj/ Njerëzit shpërthejnë keq ndaj Kiarës: Të të vijë turp për reagimin që bëre (FOTO)

Luizi dhe Kiara kanë lexuar mesazhet nga fansat e tyre teksa ndodheshin në dhomën surprizë. Por fansat në komentet e faqjes zyrtare të Big...

Makina përfundon në përrua, zbardhet çfarë ka ndodhur me dy vajzat e reja që ishin brenda automjetit

Shpëtojnë mrekullisht dy vajza teksa mjeti i tyre është përmbysur duke përfunduar në një përrua.   Dy të reja udhëtonin me një autoveturë në drejtim të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Luizi sipër saj me kokën të mbuluar, Kiara: “Se mos kujtojnë që bëmë gjë” #foto

Kiara dhe Luizi kaluan mbrëmë një natë romantike. Kjo...

Njihuni me këngëtaren shqiptare që punon si police. Video

Ajo quhet Behije Dida dhe punon si oficere në...