Zgjedhjet e 14 majit, Berisha i bindur: Unë e mund Edi Ramën

Kreu i KQZ-së paralajmëroi sot se PD mund të mbetet pa regjistruar në zgjedhjet e 14 majit, e megjithatë Sali Berisha thotë i sigurt se do ta mundë Edi Ramën me 14 maj.

 

“Unë e mund Edi Ramën. Jam personi që e kam mundur më shumë. E kam nxjerrë nga bashkia, e kam mundur në 2009. Do ta mund, nuk ka diskutim. Objektivi në këto zgjedhje është fitorja.Kjo logo, kjo sigël të jetë sigla e parë në vend”.

 

Në emisionin “Ora e Betit” ai tha se në rast të humbjes së zgjedhjeve lokale nuk do të dorëhiqet por do të votohet.

 

“Nuk do largohem, do votohem. Janë zgjedhje lokale, kurse në zgjedhje të përgjithshme nuk ka votim”, deklaroi Berisha.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...