Zbulohet identiteti i burrit të Oltës, i njëjti u pa në zyret e Top Channel

Olta Gixhari është banore në ‘Big Brother Vip Albania 2’. Këtë javë ajo nuk u nominua por u bë pjesë e disa debateve, shkruan nzoom.biz.

 

Aktorja mbrëmë në Prime u befasua nga produksioni që i’a transmetuan një video me djalin e saj.

 

Të gjitha komentet në rrjetet sociale ishin negative, duke thënë se Olta nuk pati aspak emocione as nga vogëlushi e madje dyshimet janë shtuar kur ajo pyeti Arbanën për bashkëshortin e saj.

 

Mësohet se burri i aktores Gixhari ishte në zyret e produksionit duke tentuar që të bisedojë me gruan e ta bind që e njëjta ta lë garën në këtë Reality Show.

FERMENTIM, LAGJJA PLOT MBETURINA DHE PUSETA PA KAPAKË

Mospastrimi I mbeturinave por edhe depozitimi I tyre jashtë kontenierëve janë bërë pjesë e pandarë të cilat bashkëjetojnë me banorët e kësaj lagjeje. Aromat...

Plaçkitet ish- sanatoriumi i Shkodrës/ Vidhen dyer dhe dritare, dëmtohen aparaturat

Ish sanatariumi I shkodres ka rene pre e plackitjes nga persona te papergjegjshem Dyert dhe dritaret janë vjedhur dhe shumë aparatura të cilat deri para...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Luizi sipër saj me kokën të mbuluar, Kiara: “Se mos kujtojnë që bëmë gjë” #foto

Kiara dhe Luizi kaluan mbrëmë një natë romantike. Kjo...

Njihuni me këngëtaren shqiptare që punon si police. Video

Ajo quhet Behije Dida dhe punon si oficere në...