“Ua sa turp”, Kiara flet për banorët që nuk i shkuan në dasmë: Ça fytyrash kam parë!/ Komenti i Efit për Tean nuk duhet humbur (Video)

Pas dasmës, Kiara dhe Efi kanë biseduar për banorët që preferuan të mos e shijonin momentin më të bukur në shtëpinë e BBV.

 

Kiara u shpreh e habitur kur Efi i tregoi se disa prej tyre nuk ishin as tek momenti i puthjes.

 

Efi: Ajo (Tea) kishte ardhur si me shku në larg o Zot

 

Kiara: Ça fytyrash kam parë!

 

Efi: Tani duhet të fillojë tamam loja, tani duhen goditur një nga një

 

Kiara: Nuk erdhi Dea, Amosi…

 

Efi: Fare, rrinin gjithë kohës atje

 

Efi: Ajo (Olta) erdhi sa mos të thonte njeri gjë, erdhi me një (bishtalec), as nuk i dha rëndësi fare, Xhonatani erdhi.

 

SHIKO VIDEON

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...