Skandal! Luizi djeg shaminë në shtëpinë e BBV, Amos bën deklaratën e rëndë: Ishalla digjet dhe vet pishina të jetë e mbushur me benzinë

Dy banorët që ndejtën larg dasmës së organizuar mbrëmjen e sotme në shtëpinë e “Big Brother VIP” ishin Dea dhe Amosi.

 

Teksa Kiara dhe Luizi bën një martesë të supozuar dhe shkëmbyen puthjen e parë në buzë, Dea dhe Amos po komentonin pamjen nga larg.

 

Aktori u shpreh se lumturia e çiftit ka për të zgjatur vetëm për pak kohë e më pas do të kthehet çdo gjë normalitet, ndërsa Luizin e krahasoi me personazhin e mbretit tek filmi vizatimor Shrek.

 

Mirëpo, gjithashtu një deklaratë e rëndë është dëgjuar të thuhet nga Amosi.

 

Teksa Luizi po digjte shaminë e beqarit, ai është shprehur:

 

“Inshallah digjet i tëri dhe inshallah uji i asaj pishine është i mbushur me benzinë”.

 

Nga ana tjetër, publiku i ka etiketuar Amosin dhe Dean si dy personazhe negativ për shkak të komenteve dhe qëndrimit që mbajtën gjatë dasmës.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...