Pse Kiara nuk ndiqte Luizin në “Instagram”? Mikja e saj zbulon arsyen: Nuk e d…

Liesa Haxhiasllani, mikja e Kiara Titos që menaxhon rrjetet sòciale të saj, tha se nuk dinte cila ishte faqja zyrtare e këngëtarit dhe kjo ishte arsyeja përse nuk i kishte bërë “follow”.

 

Por pasi postoi momentin e puthjes së mbrëmshme, ishte e identifikueshme se cila faqe ishte e Luizit ndaj Liesa e bëri edhe ‘follow’ me ‘Instagramin’ e Kiarës.

 

“Unë nuk e dija cila ishte faqja zyrtare, ka shumë account që janë fake dhe nuk e dija kush ishte, dje u bë dasma dhe iu vu vula u bëmë follow.”- tha Liesa Haxhiasllani.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP”...

‘Nuk jam fanse e Luizit, por…’! Efi flet për raportin me konkurentin

Efi Dhedhes ishte e ftuar në emisionin “Më Lër...