Ndodh edhe kjo! Kuvendi “zien” nga debati dhe tensionet e forta, deputeti i PS luan shah (FOTO)

Përjashtimi i kryetarit të PD-së Sali Berisha dhe katër deputetëve të tjerë nga Kuvendi si dhe mosprania e kryeministrit Edi Rama për interpelancën me opozitën ka shkaktuar debat në Kuvend, që në nisje.

 

Opozita po përplaset me kryetaren e Kuvendit Lindita Nikolla, ndërsa kjo e fundit vetëm rikujton rregulloren deputetëve të opozitës.

 

Ndërsa kjo seancë po “zien”, aspak i shqetësuar duket deputeti socialist Eduart Shalsi, i cili po shijon një lojë shahu në laptopin e tij.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Luizi sipër saj me kokën të mbuluar, Kiara: “Se mos kujtojnë që bëmë gjë” #foto

Kiara dhe Luizi kaluan mbrëmë një natë romantike. Kjo...

Njihuni me këngëtaren shqiptare që punon si police. Video

Ajo quhet Behije Dida dhe punon si oficere në...