Kiara e Luizi e ‘kurorëzuan martesën’ me puthje në buzë, vjen reagimi nga Butrinti!

Izolimi bën të vetën. Një pjesë e banorëve kanë treguar se po “humbin” idenë e realitetit dhe jetës jashtë, kanë harruar të harrojnë fjalët e si të shprehen siç duhet.

 

Butrinti është një nga personazhet më të komentuara edhe pse nuk është në BBVA.

 

Sonte është bërë dasma mes Kiarës dhe Luizit.

 

Por ish i dashuri i Kiarës vendos të publikoj se çfarë do të bëj të shtunën.

 

Ai do të jetë në një mbrëmje muzikore në Austri.

 

Pra, jeta vazhdon për të gjithë…

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME