Këngëtari shkodran thur vargjet epike për Luiz Ejllin: Me flokët bëj derman, se po i lyn më shpesh se Kiara

Luiz Ejlli është njeriu më i komentuar i momentit në shqipëri, për shkak të lojës së tij në shtëpinë e BBBV, dhe karizmit që ka shfaqur.

 

Tashmë është fakt që fansat e tij janë të shumtë në numër në vendin tonë, por edhe jashtë kufijve.

 

Luiz Ejlli ka tërhequr edhe vëmendjen e mikut të tij, reperit të njohur shqiptar përgjatë viteve 2000, Rud Gega, i cili prej disa vitesh jeton me familjen në SHBA.

 

Rud Gega i cili njihet për humorin e tij shkodran por dhe ironinë e hollë në komente, këtë herë i ka kushtuar njw bejte edhe mikut të tij Luiz Ejlli, ku i “tërheq” veshin për lyerjen e shpeshtë të flokëve.

 

Vargjet e Rud Gegës për Luiz Ejllin:

Luiz Ejlli mor vigan

 

qite pushk t‘u prift e mbara

 

Vec me floke shok gjej derman

 

Se po i lyn ma shpesh se Kjara…

 

Luizi sipër saj me kokën të mbuluar, Kiara: “Se mos kujtojnë që bëmë gjë” #foto

Kiara dhe Luizi kaluan mbrëmë një natë romantike. Kjo mbrëmje ishte falë Kiarës, e cila kishte kërkuar t’i bënte një surprizë Luizit.   Çifti pati mundësinë...

Kiara i ikën natën nga krevati i Suitës, Luizi zgjohet dhe e kërkon: ja çfarë ndodhi + video

Kiara me Luizin po kalojnë ditët bashkë në një Suitë enkas për ta. Të shumta kanë qenë dinamikat mes tyre por kjo që ndodhi...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Luizi sipër saj me kokën të mbuluar, Kiara: “Se mos kujtojnë që bëmë gjë” #foto

Kiara dhe Luizi kaluan mbrëmë një natë romantike. Kjo...

Njihuni me këngëtaren shqiptare që punon si police. Video

Ajo quhet Behije Dida dhe punon si oficere në...