Tjetër ofertë e çmendur për Luizin: Ja sa qindra mijëra euro do fitonte ai nëse vendos të dalë sot nga BBV…

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër të vëmendjes.

 

Banorët e BBV2 po përfliten kudo në rrjet, dhe janë kthyer në protagonistët e përditshmërisë sonë, duke transmetuar shumë emocione të forta teksa rrëfejnë historitë e tyre apo edhe gjatë përditshmërisë, konflikteve dhe raporteve me njëri-tjetrin.

 

E suksesi i ‘Big Brother VIP’ edhe në këtë edicion të dytë padyshim që është i pakrahasueshëm dhe kjo shihet qartë pasi kudo flitet për spektaklin. Lajmet në portale, komentet në rrjete sociale, vëmendja e madhe e personazheve publike e ajo çfarë e bën një spektakël rekordesh janë rrugët bosh natët e ‘Prime-t’. Kjo duket se ka ndikuar edhe në gastronomi, duke i dëmtuar ato në përiudhën e transmetimit të ‘BBV’.

 

Sipas portalit ‘Veq Shqip’ kështu ka bërë të ditur Kryetari i Gastronomëve të Kosovës, Petrit Kllokoqi i cili në formë shakaje ka treguar se në kohën e ‘Prime-ve’ nuk kanë fare punë. Ndërsa sipas tij zgjidhja e duhur e këtij problemi është bashkimi i gastronomëve për t’i paguar çmimin e madh prej 100 mijë eurosh Luizit.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Luizi sipër saj me kokën të mbuluar, Kiara: “Se mos kujtojnë që bëmë gjë” #foto

Kiara dhe Luizi kaluan mbrëmë një natë romantike. Kjo...

Njihuni me këngëtaren shqiptare që punon si police. Video

Ajo quhet Behije Dida dhe punon si oficere në...