Pas puthjes, Luizi i dedikon këngë Kiarës, ajo nuk i mban dot lotët (video)

Luizi së bashku me artistin e mirënjohur Altin Shira kanë kënduar në “dasmën” e këngëtarit Ejlli brenda shtëpisë së Big Brother.

 

Ai u betua për dashuri të përjetshme sonte së bashku me moderatoren Kiara Tiro. Madje ata shkëmbyen dhe puthjen e shumëpritur. Por teksa këngëtari ishte duke kënduar, moderatorja nuk ka mbajtur dot lotët. “E kam pirë dashurinë tëndë, më ka dehur trup e mendje”, janë disa nga vargjet që kanë emocionuar Kiarën.

 

I ftuar në dasmë ishte këngëtari Altin Shira, i cili pas këngëve të dasmës, këndoi një baladë me Luizin. Bëhet fjalë për këngën “Më harro”. Teksa Luizi dhe Altinin këndonin, nusja Kiara u përlot dhe kërkoi të ndalonin. Kiara dhe Luizi kanë shkëmbyer ditën e sotme puthje ne parë mes tyre në shtëpinë e Big Brother VIP. Gjithçka ka ndodhu gjatë provës së dasmës, ku Kiara dhe Luizi ishin çifti që do të martohej.

 

Teksa Kristi ishte prifti, ai u tha se mund të putheshin pasi pranuan të merrnin njëri tjetri. Ishte Kiara ajo e cila e puthi e para Luizin. Mbrëmjen e kaluar në shtëpinë e “Big Brother” kishimi dasmë, teksa çifti që do martohehej ishin natyrisht Luizi me Kiarën, gjë që ka qenë dëshirë e dyshes që prej fillimit.

 

SHIH VIDEO

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...