Luizi vendos të fut në sherr banoren Big Brother VIP Albania me pjesën tjetër(Video)

Mëngjesin e sotëm Luiz Ejlli e ka nisur ditën me ide të qarta pasi ka vendosur që të fusë në sherr Valbona Memën me një banor.

 

Teksa po bisedonte jashtë në oborr me këngëtaren e dashur për publikun, Luizi i thotë se ‘do e fusë në sherr dhe do të kënaqet’. Valbona nuk e pati aspak problem, por pati një kërkesë që vetëm me Tean mos ta ngatërronte.

 

Pjesë nga biseda:

Luizi: Sot do të të fus në sherr, do të kënaqem

 

Valbona: Me Tean jo, të lutem. Ajo është fëmijë shumë

Luizi: Jo me Tean jo

Valbona: Thashë, se është fëmijë shumë

Luizi: Do të fus me banorët. Do të thonë filloi kjo, i hyri vetja në qejf, po na jep urdhra

 

Valbona: E zeza. Dola të shtunën

Luizi: Pse?

Valbona: Ja do dal nëse e bën ti atë

 

SHIKO VIDEON

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME