“Kam ngrënë edhe jashtëqitje njerëzore…”, Amos i bën rrëfimin e çuditshëm Deas

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër të vëmendjes.

 

Banorët e BBV2 po përfliten kudo në rrjet, dhe janë kthyer në protagonistët e përditshmërisë sonë, duke transmetuar shumë emocione të forta teksa rrëfejnë historitë e tyre apo edhe gjatë përditshmërisë, konflikteve dhe raporteve me njëri-tjetrin.

 

Amos dhe Dea kanë gatuar sot së bashku në kuzhinë. Teksa gatuanin, Dea i ka bërë disa pyetje Amosit në lidhje me ushqimet. Ndërkohë ky i fundit i ka “rrëfyer” se kur ishte 4 vjeç ka provuar jashtëqitjen e vet.

Dea: Ok, e ndërrojmë, ça shije ka patatja e pabërë? E ke provuar ndonjëherë?

 

Amos: Po

Dea: Pse e ke provuar?

 

Amos: Se jam kurioz, unë kam provuar edhe jashtëqitje njerëzore.

Dea: Të kujt?

Amos (qesh): O Zot, kur kam qenë 4 vjeç, thjesht u bëra kurioz

 

Dea: Hë më tallesh apo e ke me vërte? Provove kakën tënde?

Amos: Po moj, ishte shumë e hidhur, hahaha po bëj shaka

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME