Habit banori i BB VIP dhe bën deklaratën shokuese: “Kam ngrënë edhe m*t, isha kurioz”

Amos dhe Dea kanë gatuar sot sëbashku në kuzhinën e Big Brother Albania. Teksa gatuanin, Dea i ka bërë disa pyetje Amosit në lidhje me ushqimet. Ndërkohë ky i fundit i ka “rrëfyer” se kur ishte 4 vjeç ka provuar jashtëqitjen e vet. Amos: Se historia i bie sikur ka filluar përpara..

 

Dea: Po mirë ekziston si fjalë, ti e di tani… Amos: Ok, po s’jam dakord me fjalën…

Dea: Ok, e ndërrojmë, ça shije ka patatja e pabërë? E ke provuar ndonjëherë?

Amos: Se jam kurioz, unë kam provuar edhe jashtëqitje njerëzore.

 

Amos (qesh): O Zot, kur kam qenë 4 vjeç, thjesht u bëra kurioz

Dea: Hë më tallesh apo e ke me vërte? Provove kakën tënde?

Amos: Po moj, ishte shumë e hidhur, hahaha po bëj shaka

 

Kujtojmë se pas pak nisi prime i radhës ku do jetë jë natë shumë e gjatë dhe me debate të shumta për shkak të ndodhive të ditëve të fundit në shtëpi.

E gjeni dot kush është bukuroshja në foto? Sot njihet një si nga ish-banoret më të forta të Big Brother VIP Albania2

Ish-banorja e “Big Brother VIP2”, Tea Trifoni ka festuar së fundmi 24-vjetorin e lindjes. Teksa ka marrë urime të shumta nga miqtë, të afërmit,...

Plaçkitet ish- sanatoriumi i Shkodrës/ Vidhen dyer dhe dritare, dëmtohen aparaturat

Ish sanatariumi I shkodres ka rene pre e plackitjes nga persona te papergjegjshem Dyert dhe dritaret janë vjedhur dhe shumë aparatura të cilat deri para...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Luizi sipër saj me kokën të mbuluar, Kiara: “Se mos kujtojnë që bëmë gjë” #foto

Kiara dhe Luizi kaluan mbrëmë një natë romantike. Kjo...

Njihuni me këngëtaren shqiptare që punon si police. Video

Ajo quhet Behije Dida dhe punon si oficere në...