Weee s’kanë fund çudirat! Banorja e BBV lan flokët në lavamanin e kuzhinës (video)

Banorja e “Big Brother VIP Kosova”, Mbresa gjatë mbrëmjes së sotme ka bërë një veprim të çuditshëm. Ajo ka pastruar dhe larë flokët e saj në kuzhinën e shtëpisë së “Vëllait të Madh”, ndërkohë arsyeja është ende e paqartë.

 

Banorët që gjendeshin në kuzhinë, veçanërisht Stresi, e kanë shikuar çuditshëm Mbresën, teksa ajo pastronte flokët e veta në lavamanin e kuzhinës.

 

Kjo situatë dhe ky gjes nga ana e banores po komentohet dhe kritikohet edhe në rrjet, ndërsa mbetet për t’u parë nëse vetë Mbresa do të flasë rreth veprimit të saj.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Luizi sipër saj me kokën të mbuluar, Kiara: “Se mos kujtojnë që bëmë gjë” #foto

Kiara dhe Luizi kaluan mbrëmë një natë romantike. Kjo...

Njihuni me këngëtaren shqiptare që punon si police. Video

Ajo quhet Behije Dida dhe punon si oficere në...