Pas Luizit, Olta akuzon Efin: Erdhi dhe më shtyu, por nuk do duket se e bëri në mënyrë të zgjuar

Olta Gixhari i ka shpallur publikisht lu.ftë Luiz Ejllit në shtëpinë e Big Brother VIP, teksa në shënjestrën e saj janë edhe dy miqtë e këngëtarit brenda shtëpisë, Efi dhe Kiara. Ditën e sotme, ajo ka pasur disa debate edhe me Efin, të cilën e akuzon se e ka shtyrë.

 

Teksa po bisedonte me mikun e saj, Kristin, aktorja tregoi përplasjen me Efin në dhomën e grimit, ndërsa i tha se ish-konkurrentja e Përputhen e shtyu, duke i vendosur dorën te barku në mënyrë shumë të zgjuar. Ndërkaq, Oltw tha se bëri gabim që nuk iku por qëndroi aty.

 

Olta: Dita e parë ajo doli nga vetja, erdhi më shtyu! Hapuuu!

 

Olta: Te grimi, aty. Më vuri dorën dhe më shtyu kështu. Nuk do duket, se e bëri në mënyrë të zgjuar. Ma tha “hapu pak” dhe më shtyu.

 

Olta: I thashë mos shty mi. Tha: “shih si shtiresh, po kush të shtyu”. Po unë bëra gabim se u mbajta, duhet të ikja.

Mbyllet per mungese klientele dhe stafi ‘Mrizi i Zanave’

Ne ditet e sotme problematika me e madhe per bizneset jane rritja e cmimeve, mungesa e fuqise puntore e shume faktore te tjere qe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Mbyllet per mungese klientele dhe stafi ‘Mrizi i Zanave’

Ne ditet e sotme problematika me e madhe per...

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP”...