Kujtim Gjuzi e thotë: Olta Gixhari e meriton të fitojë BBV sepse është pro…

Kujtim Gjuzi na qenka një fans i zja rrte i aktores Olta Gixhari në Big Brother Vip. Përmes një postimi në Facebook ai u bën thirrje konservatorëve të mbështesin Oltën, ndërsa rendit 4 arsye se përse duhet ta bëjnë këtë gjë.

 

“Urime, Big Bradher Vip Albania. Suportoj Mbretereshen ne gare Olta Gixhari! Ftoj Konservatoret; mbeshtetni artisten me arsye:

 

A – Olta simbol i Mbretereshes ne Familjen e saj. B – Gixhari Inteligjente & bashkepunuese ne grup. C – Olta Gixhari eshte nje Helen of Troy Albane. D – Gixhari eshte pro Europa pro Amerikane.”, shkruan Gjuzi.

 

he Olta mendon se Luizi është shumë i dobët si lojtar, nëse ai nuk do e kishte Efin në krah. Sipas saj, ai pa Kiarën do luante po njësoj, por pa Efin do bëhej shumë i dobët.

 

Dy konkurentët folën edhe për Armaldon. Sipas Oltës, Armaldo rrezikon të dalë nesër nga shtëpia. Ajo tha se e bëri personazh Armaldon dhe nëse nuk do e aktivizonte ajo javën e dytë, ai do ishte një hije në shtëpi.

 

Olta shtoi se me Maestron ka patur që në fillim një marrëdhënie konstante dhe te mire, ndërsa tani çdo gjë është ndryshe.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...