“Po marr veten nga traumat”, ish-banorja e BBV flet me Kejvinën, ja çfarë po i ndodh (FOTO LAJM)

Një nga banoret me të cilat Kejvina ishte shumë e afërt gjatë qëndrimit në Big Brother VIP ishte Mikela.

 

Kjo e fundit e ftuar sot në “E diell”, zbuloi mesazhet që ka shkëmbyer me Kejvinën, të cilën e ka pyetur si është.

 

“Mirë po marr veten nga traumat”, i ka shkruar Kejvina ndërsa Mikela e ka këshilluar të mos e vrasë shumë mendjen:

 

Kejvina Kthella reagoi për herë të parë që pas përjashtimit nga gara e “Big Brother VIP Albania”. Në deklaratën e saj në Instagram, ajo flet për shpu llën kundrejt Luizit dhe u kërkon falje vetëm fansave të tij.

 

“Jeta vazhdon…edhe nëse ‘vde sim’…Nuk jam penduar që hyra në BBV2. Që dola, sigurisht që nuk jam penduar, kurrsesi! Shpu lla që unë q llova Luizin, jo vetëm që nuk i shkaktoi dëm, as pla gë atij, përkundrazi, më ndihmoi edhe mua që të dilja prej asaj ‘çmendine’!” – shkruan ajo.

 

Më tej, shton:

“Në fakt, shpu lla ime mbështolli me mjegull ‘rrenën’ e shekullit dhe që u shndërrua në lojë, ndërsa shp lla ime u gjy kua si të ishte b mba e Hiroshimës!”

 

Në vijim, Kejvina i drejtohet fansave të Luizit. Meqë Luizi, lavdi Zotit, gëzon shëndet të plotë dhe sukses të jashtëzakonshëm, falë aftësive dhe vullnetit të tij, mua më mbetet t’i kërkoj falje publikisht vetëm fansave të Luizit, meqë në fakt të vetmit që seriozisht janë l nduar prej shp llës dhe sjelljes sime, janë vetëm ata, fansat!” përfundon ajo.

 

Kejvina u skualifikua nga “BBVA” pasi gjatë një d bati me Luizin, i gj ajti këtij të fundit me shpullë. Videoja u bë virale dhe u kritikua jo pak nga njerëzit, ku një pjesë e konsiderueshme kërkoi përjashtimin e saj.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Luizi sipër saj me kokën të mbuluar, Kiara: “Se mos kujtojnë që bëmë gjë” #foto

Kiara dhe Luizi kaluan mbrëmë një natë romantike. Kjo...

Njihuni me këngëtaren shqiptare që punon si police. Video

Ajo quhet Behije Dida dhe punon si oficere në...