Kjo është 23-vjeçarja shtatzënë që humbi jetën në aksident në SHBA, i dashuri shqiptar drejtonte mjetin i dehur

Detaje të reja kanë dalë nga aksidenti i rëndë që u shënua ditën e djeshme në Staten Island, SHBA, ku humbi jetën një 23-vjeçare shqiptare.

 

Shoferi, 30 vjeçari Adem Nikeziq po ngiste makinën e bardhë tip “Dodge” nën ndikimin e alkoolit, kur humbi kontrollin dhe fluturoi në krahun tjetër të rrugës duke u përplasur me një mur.

 

Nga aksidenti i rëndë humbi jetën Adriana Sylmetaj, e cila ishte edhe shtatzënë.

 

30 vjeçari që drejtonte mjetin akuozhet për vrasje nga pakujdesia, vrasje nga pakujdesia kriminale, sulm me automjet, rrezikim i pakujdesshëm, drejtim i mjetit në gjendje të dehur.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...