A do futet Edi Rama në BB Vip Albania? Çfarë u tha në ‘E diell’?

Rubrika “Qysh e don shoqnia” në E Diell pasditen e sotme u shoqërua me të qeshura dhe batuta teksa të ftuar ishin djemtë e West Side Family, Landi dhe Miri.

 

Gazetari Ervin Kurti i kujtoi këngën “Tirona” të bërë atë kohë me kryeministrin aktual të vendit, Edi Rama.

 

“Atëherë ishte kryetari i bashkisë, ishte njeriu që kishte filluar një ndryshim të madh për kryeqytetin. Të dyja palët kishim emocione, ai kishte se ishte hera e parë që këndonte, ishte artist, piktor, por nuk këndonte. Bëri disa dubla,” tha Miri.

 

Ndërsa me shaka Landi pyeti: “Çfarë po thoni, do futet Edi Rama në Big Brother”? Burimi: Top Channel

FERMENTIM, LAGJJA PLOT MBETURINA DHE PUSETA PA KAPAKË

Mospastrimi I mbeturinave por edhe depozitimi I tyre jashtë kontenierëve janë bërë pjesë e pandarë të cilat bashkëjetojnë me banorët e kësaj lagjeje. Aromat...

Olta u betua se do t’i largojë Kiarën, Luizin e zë frikë dhe i bën ofertën joshëse Kristit

Prime-n e kaluar Nita hapi Kutinë e Pandorës dhe dërgoi në nominim dy çiftet: Olta-Kiara dhe Qetsor-Kristi.Pas spektaklit, Luizi ka diskutuar me Kristin për...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Luizi sipër saj me kokën të mbuluar, Kiara: “Se mos kujtojnë që bëmë gjë” #foto

Kiara dhe Luizi kaluan mbrëmë një natë romantike. Kjo...

Njihuni me këngëtaren shqiptare që punon si police. Video

Ajo quhet Behije Dida dhe punon si oficere në...