Shqiptari përplas me makinë bashkëatdhetaren e tij, 23-vjeçarja humb jetën në vend

Një aksident tragjik ka ndodhur në qytetin Staten Island- NYC, në New York.

 

Një shqiptar ka përplasur për vdekje një 23-vjeçare, po nga Shqipëria. Policia amerikane shkruan në njoftimin e saj se gruaja vdiq pasi automjeti u nda më dysh dhe kjo i shkaktoi më shumë dëme të resë.

 

Sipas mediave amerikane, pas ngjarjes, policia ka vënë në pranga 30-vjeçarin shqiptar, teksa akuzohet se po ngiste mjetin në gjendje të dehur. Viktima e identifikuar si Adriana Sylmetaj, nga Kosova vdiq në vendngjarje nga plagët e marra, ndërsa ngjarja ndodhi rreth orës 4:45 të mëngjesit të së shtunës.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP”...

‘Nuk jam fanse e Luizit, por…’! Efi flet për raportin me konkurentin

Efi Dhedhes ishte e ftuar në emisionin “Më Lër...