Kiara flet për dashurinë e “fshehtë” të Luizit: Vdesin për njëri-tjetrin, thjesht nuk e pranojnë

Ka thyer heshtjen mbrëmjne e sotme Kiara, teksa ka zgjedhur të thotë vetëm një fjali për debatin që ka patur Armaldo dhe Luizi

 

Teksa Armaldo ka qenë i indinjuar dhe ka debatuar me “zjarr” për debatet që ka patur dhe ofendimet që ka marrë nga këngëtari, ka qenë Kiara ajo e cila ka thënë: Këta të dy vdesin për njëri-tjetrin, thjesht nuk e pranojnë

 

Armaldo: Së pari kërkoj ndjesë për mikrofonin. Unë thash nuk dua të jem më lideri i shtëpisë, ndërsa Luizi futi politikën në mes. Unë i thash nuk merrem me politikën. Në këtë moment, më quajti frikacak Gramshi. Dhe gjithë kohën me ka thënë epitete të ndryshme. Kanë qenë argumente boshe, duke më thënë gjithë kohën frikacak

 

Kiara: Këta të dy vdesin për njëri-tjetrin, thjesht nuk e pranojnë.

 

Armaldo: Kjo nuk ka qenë teatër, ka qenë debat.

 

Kiara: Jo nuk ka qenë debat.

 

Efi: Ti ke qeshur gjithë kohën.

 

Armaldo: Për mua ka qenë debat, nisi dhe përfundoi si i tillë. Luizi është një person që ai bën batuta gjithë kohën dhe të bën të qeshësh. Ai më ka suportuar mua, që të më ngrejë mua, duke qenë që unë isha në nominim.

 

Tea: Si mund ta perceptosh si ndihmesë, ofendimin?

 

Kiara: Kjo ka qenë një strategji e Luizit për ta mbajtur Armaldon më gjatë në shtëpi, duke e ngacmuar atë.

 

Luiz: Kur isha në peridhën më të keqe, ai ka qenë ndër të vetmit që më ndenji afër, si shok. Ai ka qenë kryesori që më ka ndihmuar të jem më afër të Kiarës. Më pelqeu nga ana e lojës, që ta shikoja edhe Armaldon të mërzitur. Aty i thash që zarfi i zi është për Xhonin, që ai është i nominuar. Kjo që i bëra unë, ka qenë edhe mënyra ime për ta vënë Armaldon në qendër të vëmëndjes, për ti treguar banorëve sesi sillem unë në të tilla situata.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...