E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar të gjithë banorët, por edhe teleshikuesit.

 

Dea: Ja kam thënë edhe Amosit dhe të gjithëve. E kam shumë xhan, e vlerësoj shumë dhe është i vetmi njeri që më qetëson këtu brenda. Por, ndjenja romantike nuk kam. Nëse do të kisha diçka do veproja, por nuk më ka ardhur natyrshëm. Kanë qenë më shumë flirtime shoqërore. Amosi ështe ngacmues dhe ka sy intensivë dhe më vë në siklet gjithë kohën. Nuk kanë qenë flirte që provokojnë një lidhje.

 

Zhaklin: Unë jam me Dean këtu. Nuk kam ndjerë ndonjë emocion që këta të dy të ma përçojnë. Mes tyre ekziston një miqësi e bukur, por jo ndjenja roamtike. Më duket normale të flirtosh me dikë dhe më pas të thuash që ai person nuk të pëlqen më.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...