Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit tënd. Burri pavarësisht se ishin në dasmën e tij vendosi të nxirrte celularin dhe të shihte ekipin e tij.

 

Një dhëndër australian u bë viral në TikTok pasi u kap duke parë një ndeshje regbi gjatë dasmës së tij.Në videon virale të shpërndarë nga një mik i çiftit, Dani dhe Blake shihen të ulur pranë njëri-tjetrit.

 

Papritur kamera e celularit iu drejtua tortës së dasmës. Aty u pa edhe celulari që kishte vendosur dhëndri, për të parë ekipin e tij të preferuar.

 

 

Ndërsa kamera zmadhohej, gruaja mund të shihej qartë se ishte e mërzitur me të dashurin e saj për mosrespektimin e saj në këtë ditë të veçantë.

 

“Ende nuk mund ta besoj që burri im e bëri këtë në dasmën tonë ”, ka shkruar nusja nën videon, e cila ka mbledhur 9.4 milionë shikime .

 

@daniandblake250

1 year ago today 😅 @dani.russell #daniandblake #wedding #marriage #fail #anniversary #fyp

♬ original sound – daniandblake250 – daniandblake250

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Luizi sipër saj me kokën të mbuluar, Kiara: “Se mos kujtojnë që bëmë gjë” #foto

Kiara dhe Luizi kaluan mbrëmë një natë romantike. Kjo...

Njihuni me këngëtaren shqiptare që punon si police. Video

Ajo quhet Behije Dida dhe punon si oficere në...