Ronaldo flliq keq Olta Gixharin: Ajo dikur ka prezantuar “Kafazin e Artë”, e hoqën direkt pas një jave

E njihini si akotore, por ajo ka tentuar edhe moderimin 1 vite më parë dhe shumë prej jush mund ta kenë fshirë nga memoria këtë episod të skurtër në karrierën e saj.

 

Po flasim për Olta Gixharin. Ka qenë Ronaldo Shkarka i cili ka kujtuar këtë episod për ndjekësit. I prekur nga fjalët e Olta Gixharit se ai nuk ka spikatuar askund si moderator,

 

Ronaldo ka shpërndarë videon e aktores teksa moderonte “Kafazin e Artë” bashkë me informacionin se ajo nuk pati sukses dhe prdoduksioni e ndërroi shumë shpejtë

 

“Kafazi i Artë” në atë kohë ka qenë emisioni më i ndjekur duke vendosur rekorde audiencë, arsyeja pse Olta nuk pati sukses nuk u kutpua kurrë.

 

Më pas ajo ka pasur edhe eksperienca të tjera në ekran, por jo ëm si moderatore, por si e ftuar. Një nga këto eksperienca ka qenë dhe dikur programi “Një në një javë”, që u transmetua vetëm 1 sezon.

 

Kujtojmë se Ronaldo dhe Olta e nisën eksperiecën e Big Brother si miq të mirë, por kjo përfundojë shumë shpejtë kur produksioni publikoi se çfarë kishin folur për njëri-tjetrn pas krahve dyshja.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Luizi sipër saj me kokën të mbuluar, Kiara: “Se mos kujtojnë që bëmë gjë” #foto

Kiara dhe Luizi kaluan mbrëmë një natë romantike. Kjo...

Njihuni me këngëtaren shqiptare që punon si police. Video

Ajo quhet Behije Dida dhe punon si oficere në...