“Pa buxhet jave dhe pa cigare”/ Kush i ka thyer rregullat kësaj radhe?! Nuk kanë fund zarfet e zinj për banorët në BBV

Duket se zarfet e zinj në shtëpinë e ‘Big Brothet VIP’ nuk kanë fund.

 

Një tjetër ka mbërritur ditën e sotem, teksa kësaj radhe fajtor ka qenë Armaldo. Ai është hedhur në pishinë duke dëmtuar mikrofonin dhe duke thyer kështu një nga rregullat kryesor të Vëllait të Madh.

 

 

Menjëherë pas këtij veprim Vëllai i Madh ka reaguar duke dërguar një zarf të zi teksa u ka hequr të drejtën e fjalës të gjithë banorëve nisur që nga momenti që lexohet zarfi dhe deri tek “Talent Show” që kanë për të zhvilluar të shtunën e spektaklit të madh.

 

Në të kundër, nese ky rregull thyhet pasojat janë më të rënda, duke mbetur banorët pa buxhet jave dhe pa cigare.

 

Kujtojmë se ditën e sotme një tjetër zarf i zi ka mbërritur dhe ky pikërisht për fikjen e mikrofonave.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Luizi sipër saj me kokën të mbuluar, Kiara: “Se mos kujtojnë që bëmë gjë” #foto

Kiara dhe Luizi kaluan mbrëmë një natë romantike. Kjo...

Njihuni me këngëtaren shqiptare që punon si police. Video

Ajo quhet Behije Dida dhe punon si oficere në...