LUIZI I RRËFEN EFIT SKEMËN: MBRËMË ISHTE HERA E PARË QË E SHFRYTËZOVA KIARËN PËR LOJË

Luiz Ejlli ua ka bërë të qartë të gjithëve që e ka “jashtëzakonisht shumë seriozisht” me Kiarën.

 

Aq sa ka arritur t’i thotë se e sheh si nënën e fëmijëve të tij dhe do të ishte njeriu më i lumtur në botë nëse Kiara do të ishte krah tij.

 

Megjithatë, Luizi dhe Kiara grinden e pajtohen me njëri-tjetrin si macja me miun. Shumë herë, Luizi ka thënë se do t’i mbajë asaj qëndrim, por nuk ka rezistuar dot as pesë minuta për t’i shkuar sërish pranë.

 

Mbrëmë, ai kërkonte me ngulm një puthje nga Kiara madje në debat u përfshinë edhe persona të tjerë të shtëpisë, të cilëve Luizi bënte sikur i merrte mendim.

 

Në një moment, ai u shpreh se s’do të merrej më me Kiarën dhe shumica nisën ta komentojnë, gjë të cilën Luizi e kishte dashur që në fillim si pjesë e lojës së tij. Pra, plani i shkoi siç dëshiroi dhe këtë ia rrëfeu Kiarës e Efit, kur u “pajtua” me “dritën e tij të diellit”.

 

“Shyqyr që u bë sebep kjo. Prandaj i thashë dua me t’u largu. I thashë është hera e parë që kur kam ardhur në këtë shtëpi, që të shfrytëzoj për lojë dhe pranoi. I thashë nuk ta bëj më, nuk të shfrytëzoj më”- iu drejtua ai Efit, teksa Kiara dëgjonte dhe qeshte.

 

SHIH VIDEON

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP”...

‘Nuk jam fanse e Luizit, por…’! Efi flet për raportin me konkurentin

Efi Dhedhes ishte e ftuar në emisionin “Më Lër...