Luizit nuk i shpëton asgjë, këngëtari i nxjerr sekretin produksionit

Xhonati është një ndër konkurrentët më të rinj në “Big Brother VIP”, i cili theu rregullat duke i dhënë Oltës informacione nga jashtë. Si rrjedhojë ai është një nga banorët e nominuar, mirëpo banorët e tjerë të shtëpisë nuk janë në dijeni.

 

 

Mirëpo, Luizit duket se nuk i shpëton asgjë dhe gjatë një bisede me banorët, ai është shprehur i sigurt se Xhoni është në nominim.

 

“Xhoni unë e kam me jetë që është në nominim. Këtë i kanë thënë thjesht nuk na e kanë thënë ne. Se unë bëra habi çne tre veta në nominim. E ka vendosur vëllai i madh direkt. Ka shkelje të rëndë. Hollë hollë ai është për eleminim. E meritoi shansin. Në nominim”, ka thënë ai.

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME