Lë nam LIVE në emision, gazetares i shpëtojnë gazra, plasin të qeshura në studio (Video)

Ishte një emision edhe më kaotik të mërkurën në ‘The View’ pasi shikuesit dëgjuan një prej zonjave lëshoi gazra gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë.

 

Ndërprerja në mes të emisionit u shoqërua me një pellg uji të pashpjegueshëm teksa zonjat sapo kishin filluar të diskutonin për dokumentet e klasifikuara të gjetura brenda shtëpisë së ish-zëvendëspresidentit Mike Pence.

 

Në një segment gjatë emisionit, prezantuesja Whoopi Goldberg mund të shihet duke i treguar pellgun me ujë bashkë-prezantueses Sara Haines, duke e shtyrë Haines të lëvizë karrigen e saj kur dëgjohet zhurma.

 

Zhurma e fundit e gazrave erdhi menjëherë pasi ish-bashkëpunëtorja e Donald Trump, Alyssa Farah Griffin filloi të thoshte pjesën e saj mbi dokumentet e gjetura në shtëpinë e Pence.

 

Griffith, e cila gjithashtu punoi si ish-sekretare e shtypit për Pence, po ndante habinë e saj me lajmet kur Goldberg filloi t’i tregonte ujin Haines.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Luizi sipër saj me kokën të mbuluar, Kiara: “Se mos kujtojnë që bëmë gjë” #foto

Kiara dhe Luizi kaluan mbrëmë një natë romantike. Kjo...

Njihuni me këngëtaren shqiptare që punon si police. Video

Ajo quhet Behije Dida dhe punon si oficere në...