Flori dhe Soni Malaj rikthehen në krahët e njëri-tjetrit? Video që ngre dyshime

E teksa sy dhe veshë jemi nga çifti Luiz dhe Kiara, kantaotori Flori Mumajesi sot ka vendosur që të na turbullojë akoma dhe më shumë.

 

Ndërkohë që presim puthjen e Kiarës dhe Luizit, Flori ka vendosur të na ëmbëlsojë me puthjen e tij para shumë vitesh me këngëtaren Soni Malaj.

 

Në llogarinë e tij në “Instagram”, këngëtari ka postuar një videomontazh ku shihen dy banorët e Big Brtoher Vip në tentativa për puthjen e shumëpritur nga shqiptarët dhe vetë Luizi dhe më pas, papritur shfaqet Flori dhe Soni duke u puthur.

 

Ky fragment është shkëputur nga “Kënga Magjike” kur Flori dhe Soni kënduan hitin e tyre “Flutirimi3470” dhe më pas erdhi puthja.

 

Por, pse pikërisht tani kjo video? Apo mos vallë këngëtari ka dashur të na japë sinjalë se mes tyre ka një rikthim? Epo nuk e dimë, thjesht i themi Florit se nëse kishte qëllim të bënte rrjetin të zjente, ja arriti!

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP”...

‘Nuk jam fanse e Luizit, por…’! Efi flet për raportin me konkurentin

Efi Dhedhes ishte e ftuar në emisionin “Më Lër...