Skena të nxehta mes dy banorëve! Formohet çifti i ri në BBV? (Foto)

Është e qartë tashmë se ka një flirt mes dy banorëve brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova. Bëhet fjalë për influencuesin e rrjeteve sociale, Atdhe Xharavinën dhe modelen Xhuli Nura, të cilët prej ditësh shfaqen shumë të afërt me njëri-tjetrin.

 

Pasditja e së mërkurës i ka gjetur dyshen në një pozicion shumë qesharak dyshen në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova.

 

Kjo pasi loja e famshme “ngriva-shkriva” e zuri Atdheun përmbi Xhulin, teksa kjo e fundit ishte shtrirë për të kryer ushtrimet e palestrës. Situata në fjalë ka bërë për të qeshur banorët, duke parë pozicionin në të cilin janë detyruar që të ndalojnë.

 

Përndryshe, vëllai i madh ka paralajmëruar pasoja për secilin banor që nuk e repeskton lojën “ngriva-shkriva”.

 

Zbulohet arsyeja është apo jo në një lidhje jashtë shtëpisë së “BBV” Luiz Ejlli?

Kur hyri në “Big Brother Vip” ai ishte një “i panjohur” në rrjetet sociale, ndërsa sot akoma pa kaluar një muaj numëron mbi 350K...

Horoskopi 1 shkurt 2023, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju në këtë fillim muaji

Dashi   Forconi veten psikologjikisht për të pohuar dëshirat tuaja. Hëna nga shenja e komunikimit të Binjakëve sot sjell komunikime të mrekullueshme që ju bëjnë vigjilentë....

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot...

Ky eshte bashkeshorti i Diola Dostit mjeku i i njohur Kosovar. Foto

Diola Dosti është nutricionistja e njohur shqiptare, që u...