Luizi habit me atë që i thotë Kiarës: Më nomino dhe je rehat (VIDEO)

Gjatë ditës së sotme, Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë kujdesur për bebin që ndodhet në dhomën e izolimit. Kjo është prova e javës për banorët e “Big Brother”.

 

Gjatë kësaj kohe, ata të dy janë sqaruar me njëri-tjetrin për gjërat që ndodhen gjatë prime-t të mbrëmshëm, u kujdesën për bebi ‘Arbanën’ si dhe kaluan disa momente mjaft intime me njëri-tjetrin.

 

 

Ky afrimitet ka vazhduar edhe pasi kanë dalë nga ajo dhomë. Por në një moment kur moderatorja ndodhej e shtrirë në krevat dhe pranë kishte këngëtarin, i tha që ta linte dy minuta.

 

SHIKO VIDEON KETU

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME