Kiara zgjohet me humor dhe nis lojërat, Luizi e merr në krah dhe e shtrin në krevat/ Video

Ndryshe nga çdo ditë tjetër, e sotmja ishte ndryshe për Kiarën dhe Luizin. Pasi Luizi i dhuroi një puthje në faqe asaj, në kohën kur po flinte, Kiara u zgjua me ‘humor’.

 

Ajo dhe Luizi e nisën ditën me lojëra të shumta, duke vrapuar në shtëpi. Madje Luizi e mori në krah Kiarën dhe më pas e shtriu në dhomën e gjumit.

 

Batutat mes tyre ishin të shumta, ndërsa edhe afrimiteti ishte më i madh, pasi kjo është hera e parë që Luizi merr në krah Kiarën.

 

Luizi dhe Kiara prej disa ditësh po bëjnë ‘tërhiq e mos e këput’ duke i lejuar njëri tjetrit dhe afrimitetin por dhe distancimin.

 

Luizi prej kohësh po pret ‘puthjen magjike’ nga Kiara, po kjo e fundit është shprehur se do të jetë e tërhequr në ekzpozimin e jetës së saj personale

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME