Dramë në Big Brother/ Olta Gixhari ndau Xhonatanin nga e dashura, zbulohen bisedat

Olta Gixhari dhe Xhonatan Islami kanë patur një romancë që nuk zgjati më shumë se një muaj, verën që lamë pas. Lidhja e tyre u bë shkak edhe për ndarjen e Xhonatan me të dashurën e tij.

 

Kjo e fundit gjeti biseda në telefonin e Xhonatan, mes tij dhe Oltës, me përmbajtje +18.

 

Burimet bëjnë me dije per “Replika” se ish e dashura e Xhonatan Islamit disponon screen shot të bisedave të cilat do të bëhen publike së shpejti.

 

Ndërkohë, Zhaku e cila la më herët shtëpinë e Big Brother duket se ka qenë një “kërcënim” për Oltën brenda shtëpisë, pasi kjo e fundit ka qenë në dijeni të kësaj lidhjeje.

 

Pas kësaj situate të pazakontë për këtë format që karakteristikë ka vigjilencën, produksioni ka vendosur që të nominojë njërin nga konkurentët në këtë rast Xhonatanin që nxori një sekret jo të vogël pasojat e të cilit do të shihen në vijim

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME