Brenda celularit të Blendi Fevziut, gazetari zbulon fotografinë që mban në sfond

“31 pyetjet” e programit “Rudina”në Tv Klan zbuluan një mori detajesh interesante për Blendi Fevziun. Shenja e tij e horoskopit është Demi, dikur shkruante poezi ndërsa kafeja është shoqëruesja e tij e përhershme në mëngjes. Mes të tjerash, gazetari tregoi edhe diçka tjetër interesante, fotografinë në sfondin e tij të celularit.

 

Blendi Fevziu: Me gocën kur ka qenë pa mbushur 1 vjeç dhe me gocën e madhe.

 

Rudina Magjistari: Besoj që askush s’kishte pikë dyshimi për këtë, por jam kurioze të shohim foton sepse me siguri ka kuriozitet.

 

Blendi Fevziu: Kjo është foto e bërë ditën e ditëlindjes time në 2016, që i bie gati sa është, gati 7 vjet tani. Goca ishte e vogël fare, s’kishte mbushur, gati 6-muajshe e pak, goca e madhe dhe e kemi bërë në verandën e shtëpisë./tvklan.al

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME