Rozë Tenori e thotë hapur: Kjo shtëpia e ‘Big Brother’, nuk ka kuptim pa Luizin

Kur Efi dhe Luizi ishin të izoluar së bashku në një dhomë brenda Big Brother-it, ku duhet të kujdeseshin për një bebe. Nga ana tjetër, Kiara dhe Armaldo kanë biseduar deri në orët e para të mëngjesit për këngëtarin.

 

 

Kiara ia ka ndjerë menjëherë mungesën, ndërsa maestro është shprehur se “pa Luizin, nuk ka kuptim Big Brother”.

 

Armaldo: Nuk ka kuptim Big Brother pa Luizin tani. Tani si t’ja bëjmë? Le të flasim drejt: Nuk ka kuptim Big Brother pa Luizin! Pikë. Mbaroi. Nuk ka më dyshime. Ja ke për të parë ti këto dy ditë që nuk është ai, ça do bëhet? Më thuaj me kë mund të bëj debat, me kë mund të bëj një shaka, me kë unë mund të grricem? H më thuaj, më gjej një

 

Kiara: Nuk ka

Nga Boga në Pukë, ku po e kalojnë fundjavën liderët e politikës shqiptare (FOTO)

Ndërsa situata politike është shumë e “nxehtë”, moti nga ana tjetër është shumë i ftohtë. Në zonat veriore, verilindje e juglinde ka rënë borë dhe...

Lepusha e Kelmendit, ngrihet bujtina e parë në vendin e staneve

“Histori Shqiptare”, udhëtoi këtë të diel drejt Lëpushës, ku na njohu me një bujtinë të veçantë “Shtëpia e Drerit”, ku përveç pamjeve mahnitëse të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME