“Nuk e kam as dashnore…”/ Deklarata e Kristit ndez debat: Po të ishim jashtë, ishe bërë ‘lajm i fundit’

Mbrëmjen e djeshme teksa ndodheshin në kuzhinë, Luizi i tha Kristit se “i ka pëlqyer që në fillim Kiara, por po priste që ajo të refuzonte atë.

 

Pasi tha këto fjalë këngëtari, Kristi u shpreh: “Po të doja Kiarën do e kisha kapur me kohë”.

 

Kiarës nuk i pëlqeu aspak mënyra se si e tha Kristi dhe i tha: “Avash me këto deklarata, si më kishe kapur? Sa i sigurt je? Pse je kaq i sigurt? E ke shumë gabim”.

 

“Po ta desha Kiarën, do e kisha kapur me kohë, kështu në çift. Po të kishim pëlqim të përbashkët”, shton Kristi.

 

Moderatorja diskutoi me Kristin në lidhje me fjalinë që tha dhe ai u shpjegua duke thënë: “Po të kisha interes ndaj teje, do isha me ty”. Nga ana tjetër Kiara i tha se kushdo të kishte qenë në vend të Luizit, të njëjtën procedurë do kishte.

 

Duket se këtë gjë nuk e ka harruar Luizi dhe ditën e sotme i tha Kristit: “Për aq kohë sa zgjodhi këtë mënyrë le ta përballojë si burrat deri në fund”.

Zbulohet arsyeja është apo jo në një lidhje jashtë shtëpisë së “BBV” Luiz Ejlli?

Kur hyri në “Big Brother Vip” ai ishte një “i panjohur” në rrjetet sociale, ndërsa sot akoma pa kaluar një muaj numëron mbi 350K...

“Olta, femër bu…”, Deizi bën reagimin e fortë për videon e Efit: Pa moral dhe llumin e shoqërisë

Deizi Arapi, e njohur ndryshe si “gangsterja e Bilishtit” ka reaguar për situatën e krijuar së fundmi në Big Brother mes aktores Olta Gixhari...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot...

Ky eshte bashkeshorti i Diola Dostit mjeku i i njohur Kosovar. Foto

Diola Dosti është nutricionistja e njohur shqiptare, që u...