E papritur/ Banori i njohur i ‘Big Brother Vip’ tenton ta puthë në buzë…(Video)

Dea dhe Amos janë parë shumë afër njëri-tjetrit brenda shtëpisë së BBV.

 

Edhe pse nuk i kanë shprehur pëlqimin drejpërdrejt njëri-tjetrit kimia mes tyre është e dukshme.

 

Mbrëmjen e djeshme teksa janë shtrirë për të fjetur Ammos tenton t’i rrëmbejë një puthje bukuroshes.

 

Kur Dea bëhet gati ta puthë, Amos kthen kokën dhe tenton ta puthë në buzë.

 

SHIKO VIDEON KETU

Asnjë femër nuk duhet të injorojë në të përditshmen e saj 4 simptomat e atakut kardiak

Ataku kardiak është një prej shkaktarëve kryesorë të vdekshmërisë në vende të ndryshme. Kjo sëmundje ka përparuar ndjeshëm vitet e fundit duke ngritur alarmin...

Nami në rrjet! Zbulohet lidhja që ka Luizi dhe Kiara me Edi Ramën dhe Lindën

Teksa historia e Liuzit dhe Kiarës po i mban të gjithë mbërthyer, ne po gërmojmë pak se çfarë thonë yjet për këtë kombimin.   Luizi është...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ish-balerina e Tv Klan për aksidentin e tmerrshëm: Nuk punonin frenat, qëndrova 2 muaj në koma

Në emisionin “Shije Shtëpie” në Tv Klan, ka qenë...

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot...