Çfarë po ndodh në shtëpinë e Big Brother VIP? Luizi do të largohet sonte!!

Diten e sotme ne shtepine e Big Brother Vip Albania ka mberritur nje zarf i zi, ku sic dihet zarfi i zi eshte nje vendim shume i forte i produksionit per banoret.

 

Zarfi i zi eshte diskutuar nga banoret dhe te gjithe mendojne se eshte ne lidhje me ngjarjen qe ka ndodhur me Luizin dhe Kristin.

 

Luizi ne debat e siper i ka thene Kristit qe po te ishim jashte ti do te ishe lajm i fundit, kjo per banoret eshte nje kercenim me jete.

 

Mbrëmjen e djeshme teksa ndodheshin në kuzhinë, Luizi i tha Kristit se “i ka pëlqyer që në fillim Kiara, por po priste që ajo të refuzonte atë. Pasi tha këto fjalë këngëtari, Kristi u shpreh: “Po të doja Kiarën do e kisha kapur me kohë”.

 

Kiarës nuk i pëlqeu aspak mënyra se si e tha Kristi dhe i tha: “Avash me këto deklarata, si më kishe kapur? Sa i sigurt je? Pse je kaq i sigurt? E ke shumë gabim”.

 

“Po ta desha Kiarën, do e kisha kapur me kohë, kështu në çift. Po të kishim pëlqim të përbashkët”, shton Kristi.

 

Moderatorja diskutoi me Kristin në lidhje me fjalinë që tha dhe ai u shpjegua duke thënë: “Po të kisha interes ndaj teje, do isha me ty”. Nga ana tjetër Kiara i tha se kushdo të kishte qenë në vend të Luizit, të njëjtën procedurë do kishte.

 

Duket se këtë gjë nuk e ka harruar Luizi dhe ditën e sotme i tha Kristit: “Për aq kohë sa zgjodhi këtë mënyrë le ta përballojë si burrat deri në fund”.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME